Huidige maanstand


Jonge maansikkel
Jonge maansikkel

De maan staat nu in Schorpioen
De maan is 2 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Zondag 5 januari: Zwoegen en zweten op de Nieuwjaarsreceptie.

IMG_2908

Ans Viervant schrijft het volgende:

Nieuwjaarsrecepties saaie verplichtingen? Niet bij Huygens!
Naast al het meegebrachte lekkers werden de leden vooral getrakteerd op de inmiddels traditie geworden Astroquiz, dit jaar voor de 3e keer verzorgd door quizmaster Arie Nouwen en zijn charmante assistent en tevens het enige jurylid Jan Brandt.

En pittig was het dit jaar! Drie rondes in drie verschillende vormen: Twee voor twaalf, Wetenschapsquiz en – als klap op de vuurpijl – Het Groot Astro Dictee der Nederlandse Taal.
In ronde 1 werd het 15-letterwoord al na zes letters ff geraden. Het waren vooral de twee laatste rondes die voor veel opwinding en discussie zorgden, maar ook voor stiltes waarin je hersens hoorden kraken en lamme handjes werden uitgeschud.

Er waren dan ook mooie prijzen te winnen, zorgvuldig uitgezocht door Jan. De winnaars gingen met een mooi boek naar huis, verkondigend dat het vooral om de eer ging. Natuurlijk was meedoen het belangrijkst. We hebben weer veel geleerd, maar ook veel gelachen. Al met al een zeer geslaagde avond.

Wil je meer foto’s zien van deze avond klik dan hier.

Comments are closed.

Back to Top ↑