Huidige maanstand


Afnemende maan
Afnemende maan

De maan staat nu in Ram
De maan is 19 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 6 januari: nieuwjaarsreceptie

nieuwjaar Komende vrijdag houden we weer onze nieuwjaarsreceptie. Het nieuwe verenigingsjaar wordt ingeluid met de traditionele astroquiz, waarbij het niet alleen om de prijzen gaat maar vooral ook om de eer. Dit keer wordt de quiz verzorgd door Paul Bakker en André van der Hoeven. Traditie is ook dat we deze bijeenkomst houden in Amerikaanse stijl: iedereen neemt zelf wat drankjes en hapjes mee. Laten we deze avond toosten op een voor iedereen voorspoedig 2017 met veel heldere nachten. Om 20:00 uur is de zaal open en ben je van harte welkom. Zoals gebruikelijk beginnen wij om 20:30 uur.

Tags: ,

Comments are closed.

Back to Top ↑