Huidige maanstand


Eerste kwartier
Eerste kwartier

De maan staat nu in Boogschutter
De maan is 8 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 21 april Thema-avond: De bouw van een amateursterrenwacht, 10 jaar later?

Burggraaf in zijn sterrenwacht

Komende vrijdag, 21 april, is er thema-avond bij Huygens. Lid Gerrit Burggraaf zal dan een voordracht houden, getiteld ‘De bouw van een amateursterrenwacht, 10 jaar later?’ Zijn sterrenwacht in Schelluinen begon ooit met het welbekende tuinhuisje en dat is in de loop der jaren uitgegroeid tot Ă©Ă©n van de meest verzorgde sterrenwachten in Nederland en BelgiĂ«. Om 20:00 uur is de zaal open en ben je van harte welkom. Zoals gebruikelijk beginnen wij om 20:30 uur.

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑