Huidige maanstand


Laatste kwartier
Laatste kwartier

De maan staat nu in Schorpioen
De maan is 21 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Lezing vrijdag gaat niet door – de bijeenkomst gaat WEL door!

Door onvoorziene omstandigheden is Carlo Jenniskens verhinderd en gaat de lezing World Wide Telescope a.s. vrijdag niet door. Dat kan gebeuren, maar de bijeenkomst vrijdag gaat wel door! Wij maken er een ongeplande thema- waarneemavond van. Heb je tijdens je vakantie of reizen een astronomisch gerelateerd locatie of object gezien of bezocht, foto’s gemaakt van een onbekende sterrenwacht of een mooie donkere locatie gevonden e.t.c., deel het met ons. Verder is het natuurlijk gewoon leuk om met elkaar eens te praten en ervaringen uit te wisselen over onze buitengewoon veelzijdige hobby. Zoals gebruikelijk is het pand open om 20:00 en beginnen wij om 20:30.

Comments are closed.

Back to Top ↑