Huidige maanstand


Volle maan
Volle maan

De maan staat nu in Waterman
De maan is 16 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 8 februari Lezing ‘Vastgelegd in steen: geologische inzichten voor planeten en exoplaneten’

Op vrijdag 8 februari is er een lezing van Sebastiaan de Vet genaamd ‘Vastgelegd in steen: geologische inzichten voor planeten en exoplaneten’. Gesteenten en landschappen van vaste hemellichamen hebben fascinerende verhalen te vertellen. Processen van zowel binnenuit als buitenaf hebben het oppervlak in honderden miljoenen jaren vorm gegeven. Ontdek in deze lezing van planeetonderzoeker Sebastiaan de Vet hoe de geologie je op een andere manier naar planeten en exoplaneten te kijken. De zaal is geopend om 19:30 uur, wij beginnen om 20:00 uur.

Comments are closed.

Back to Top ↑