Huidige maanstand


Afnemende maan
Afnemende maan

De maan staat nu in Tweelingen
De maan is 18 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 29 maart Algemene Ledenvergadering

Het bestuur nodigt de leden van harte uit op vrijdag 29 maart de algemene ledenvergadering (ALV) bij te wonen. Voor iedereen is er gelegenheid om vragen te stellen, suggesties aan te dragen of positief kritische opmerkingen te maken. Christiaan Huygens is immers een vereniging van alle leden. De vergadering duurt naar verwachting niet de hele avond. Het is tevens een thema- waarneemavond. Is er een onderwerp dat je wilt delen met andere leden dan zijn dit soort avonden hiervoor zeer geschikt. Om 19:30 uur is de zaal open en ben je van harte welkom, wij beginnen om 20:00.

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑