Huidige maanstand


Volle maan
Volle maan

De maan staat nu in Waterman
De maan is 16 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 24 mei lezing ‘Optische verschijnselen’

Ons lid Hans Prinse geeft vrijdag 24 mei een presentatie over optische verschijnselen en¬†hemelkleuren met een toelichting en persoonlijke ervaringen. Onderwerpen die aan de orde zullen komen:¬†Avondhemel – Pasteltinten, Zonsondergang – Wolkenstralen – Regenboog –¬†Groene flits – Kring om de zon – Bijzonnen, Zonnezuil, Luchtperspectief,¬†Heiligenschijn, Mistboog, Luchtspiegelingen, enz. enz. Ook het weer is¬†fantastisch! Met het blote oog en wat oplettendheid valt er veel schoonheid te¬†beleven. En na een mooie avondhemel volgt met wat geluk een prachtige¬†sterrenhemel…¬†Kijk alvast op internet bij ‘optical phenomena’.¬† De zaal is geopend om 19:30 uur, wij beginnen om 20:00 uur.

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑