Huidige maanstand


Wassende maan
Wassende maan

De maan staat nu in Leeuw
De maan is 11 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Vrijdag 24 mei lezing ‘Optische verschijnselen’

Ons lid Hans Prinse geeft vrijdag 24 mei een presentatie over optische verschijnselen en hemelkleuren met een toelichting en persoonlijke ervaringen. Onderwerpen die aan de orde zullen komen: Avondhemel – Pasteltinten, Zonsondergang – Wolkenstralen – Regenboog – Groene flits – Kring om de zon – Bijzonnen, Zonnezuil, Luchtperspectief, Heiligenschijn, Mistboog, Luchtspiegelingen, enz. enz. Ook het weer is fantastisch! Met het blote oog en wat oplettendheid valt er veel schoonheid te beleven. En na een mooie avondhemel volgt met wat geluk een prachtige sterrenhemel… Kijk alvast op internet bij ‘optical phenomena’.  De zaal is geopend om 19:30 uur, wij beginnen om 20:00 uur.

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑