Huidige maanstand


Laatste kwartier
Laatste kwartier

De maan staat nu in Schorpioen
De maan is 21 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Zaterdag 26 oktober Nacht van de nacht bij Huygens

Ontdek hoe mooi het heelal is tijdens de Nacht van de Nacht. De Nacht van de Nacht is een jaarlijks evenement, georganiseerd door Natuur- en Milieufederaties. Dit jaar is de Nacht van de Nacht op zaterdag 26 oktober. De gehele avond kunt u bij ons, sterrenkunde vereniging Christiaan Huygens in Papendrecht, met een telescoop kijken naar de sterren. Deze avond is er geen maan maar het Zevengesternte en de planeet Uranus zijn bij helder weer te zien. Onze leden van de vereniging geven graag tekst en uitleg over de sterrenhemel en hun hobby sterrenkunde. Wij zijn geopend vanaf 19:00 tot en met 22:00. U kunt ons vinden op de Matenaweg 1 te Papendrecht.

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑