Huidige maanstand


Wassende maan
Wassende maan

De maan staat nu in Schorpioen
De maan is 10 dagen oud
Joe's

Laatste opname van de Zon

Latest image from Helioviewer.org.

Sterrenkijkdagen 2024

Foto© Jan Koeman.

Tijdens de Landelijke Sterrenkijkdagen 2024 in het weekend van 15-17 maart kun je op tientallen plekken in Nederland door een telescoop komen sterrenkijken. Bezoek het langstlopende sterrenkundige publieksevenement van ons land waarbij alles draait het om het ontdekken en beleven van de sterrenhemel boven Nederland.

Ook dit jaar kun je weer bij verenging Christiaan Huygens in Papendrecht terecht. Je bent van harte welkom op zaterdag 16 maart vanaf 19:30 tot 22:00. Bij gunstig weer kan er met onze eigen 11 inch telescoop gekeken worden naar de kraters op de maan en planeten (o.a. Jupiter met zijn maantjes). Interessant voor jong en oud.

Als het weer niet meewerkt wordt er binnen uitleg gegeven over telescopen en de sterrenkunde. Toegang is gratis

Tags:

Comments are closed.

Back to Top ↑